Продукція > FOX ELECTRONICS > FC5BQCCMC20.0-T1
FC5BQCCMC20.0-T1
FC5BQCCMC20.0-T1 Fox Electronics
FC5BQ.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301
Виробник: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 20 MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 20 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC5BQCCMC20.0-T1 FC5BQCCMC20.0-T1 Виробник : Fox Electronics FC5BQ.pdf?utm_source=foxonline.com&utm_medium=301 Description: CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 20 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
FC5BQCCMC20.0-T1 FC5BQCCMC20.0-T1 Виробник : Fox / Abracon FC5BQ-3318061.pdf Crystals SMD Crystal 20 MHz Tolerance 30.0 ppm Stability 30.0 ppm 0 To +70 C 20pF 5 x 3.2 mm