Продукція > FOX ELECTRONICS > FC5BQCCMM12.0-T1
FC5BQCCMM12.0-T1
FC5BQCCMM12.0-T1 Fox Electronics
FQ5032BR-12.000.pdf
Виробник: Fox Electronics
Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 12 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FOX ELECTRONICS - FC5BQCCMM12.0-T1 - Quarz, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 20 pF, 30 ppm, FC5BQ Series, tariffCode: 85416000, Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm, rohsCompliant: YES, Nennfrequenz: 12MHz, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Frequenzstabilität + / -: 30ppm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Frequenztoleranz + / -: 30ppm, euEccn: NLR, Belastungskapazität: 20pF, Produktpalette: FC5BQ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC5BQCCMM12.0-T1 FC5BQCCMM12.0-T1 Виробник : FOX ELECTRONICS 3816509.pdf Description: FOX ELECTRONICS - FC5BQCCMM12.0-T1 - Quarz, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 20 pF, 30 ppm, FC5BQ Series
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Frequenzstabilität + / -: 30ppm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 20pF
Produktpalette: FC5BQ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
FC5BQCCMM12.0-T1 FC5BQCCMM12.0-T1 Виробник : Fox Electronics FQ5032BR-12.000.pdf Description: CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz
Мінімальне замовлення: 5
FC5BQCCMM12.0-T1 FC5BQCCMM12.0-T1 Виробник : Fox / Abracon FC5BQ.pdf Crystals Xtal 5032 4-SMD 12MHz Tol 30ppm Stab 30ppm -40C - 85C 20pF 80 Ohms
Мінімальне замовлення: 5
FC5BQCCMM12.0-T1 FC5BQCCMM12.0-T1 Виробник : Fox Electronics fc5bq.pdf Crystal 12MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 20pF FUND 80Ohm 4-Pin SMD T/R
tariffCode: 85416000
Quarzgehäuse: SMD, 5mm x 3.2mm
rohsCompliant: YES
Nennfrequenz: 12MHz
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Frequenztoleranz + / -: 30ppm
euEccn: NLR
Belastungskapazität: 20pF
Produktpalette: FC5BQ Series
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 11
товару немає в наявності