FCA 3216KF4-301T02
FCA 3216KF4-301T02 TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCA3216KF4-Series-2020_04.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: 300 OHMS @ 100 MHZ 4 POWER, SIGN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 300 OHMS @ 100 MHZ 4 POWER, SIGN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), 8 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.051" (1.30mm), Current Rating (Max): 250mA, DC Resistance (DCR) (Max): 400mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCA 3216KF4-301T02 FCA 3216KF4-301T02 Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCA3216KF4-Series-2020_04.pdf Description: 300 OHMS @ 100 MHZ 4 POWER, SIGN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.051" (1.30mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 4