FCB44K7J
FCB44K7J TE Connectivity / Holsworthy
NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235802.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Wirewound Resistors - Through Hole FCB4 4K7 5% HP
на замовлення 431 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CGS - TE CONNECTIVITY - FCB44K7J - Widerstand für Durchsteckmontage, 4.7 kohm, FC, 4 W, ± 5%, Radial bedrahtet, 137.1 V, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, Qualifikation: -, Nennleistung: 4, Widerstand: 4.7, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: -70ppm/°C bis +250ppm/°C, Produktpalette: FC, Nennspannung: 137.1, Betriebstemperatur, max.: 350, SVHC: No SVHC (16-Jan-2020).
Інші пропозиції FCB44K7J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCB44K7J FCB44K7J Виробник : CGS - TE CONNECTIVITY DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773215&DocType=DS&DocLang=English Description: CGS - TE CONNECTIVITY - FCB44K7J - Widerstand für Durchsteckmontage, 4.7 kohm, FC, 4 W, ± 5%, Radial bedrahtet, 137.1 V
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Radial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
Qualifikation: -
Nennleistung: 4
Widerstand: 4.7
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: -70ppm/°C bis +250ppm/°C
Produktpalette: FC
Nennspannung: 137.1
Betriebstemperatur, max.: 350
SVHC: No SVHC (16-Jan-2020)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
FCB44K7J FCB44K7J Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773215&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 4.7K OHM 5% 4W RADIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 4W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Safety
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.953" L (5.00mm x 24.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 4.7 kOhms