FCBA1-0603F-6N8J
FCBA1-0603F-6N8J Signal Transformer
ds-ST-FCBA1-0603-series.pdf
Виробник: Signal Transformer
Description: FIXED IND 6.8NH 700MA 0.11 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm Max
Q @ Freq: 27 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.7GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 700MA 0.11 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm Max, Q @ Freq: 27 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.7GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCBA1-0603F-6N8J FCBA1-0603F-6N8J Виробник : Signal Transformer ds-ST-FCBA1-0603-series.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 700MA 0.11 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 27 @ 250MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
FCBA1-0603F-6N8J FCBA1-0603F-6N8J Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_FCBA1_0603_series.pdf Power Inductors - SMD FIXED IND 6.8nH 700mA 0.11 MOHM