Продукція > AMPHENOL > FCC17B25SE410
FCC17B25SE410
FCC17B25SE410 Amphenol
filterd-conn_cat.pdf
Виробник: Amphenol
Filtered D-Subminiature, Input Output Connectors, 25pin, Socket, 470pF
на замовлення 279 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FCC17B25SE410
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCC17B25SE410 Виробник : Amphenol Commercial Products FCC17xxxxExx0x.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
товару немає в наявності
FCC17-B25SE-410 FCC17-B25SE-410 Виробник : Amphenol Commercial Products amphenol_FILTERD-CONN_CAT-1157215.pdf D-Sub Standard Connectors 25P Vert Mt Female 4-40 UNC 470pF