Продукція > FCI > FCC17B25SE4E0
FCC17B25SE4E0
FCC17B25SE4E0 FCI
filterd-conn_cat.pdf
Виробник: FCI
Conn D-Sub F 25 POS 1.37mm Solder ST Thru-Hole 25 Terminal 1 Port
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції FCC17B25SE4E0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCC17B25SE4E0 Виробник : Amphenol Commercial Products FCC17xxxxExx0x.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
товару немає в наявності
FCC17-B25SE-4E0 Виробник : Amphenol Commercial Products amphenol_FILTERD-CONN_CAT-1157215.pdf D-Sub Standard Connectors 25P Vert Mt Female 4-40 UNC 820pF