Технічний опис FCC17B25PA410 FCI
Conn D-Sub M 25 POS 1.37mm Solder RA Thru-Hole 25 Terminal 1 Port.
Інші пропозиції FCC17B25PA410
|---|---|---|---|---|---|
| FCC17B25PA410 | Виробник : Burndy |
на замовлення 10 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| FCC17B25PA410 | Виробник : Amphenol Commercial Products |
Description: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER |
товару немає в наявності |
D-Sub Standard Connectors D-SUB RA318 470PF |