FCE17-A15PA-410
FCE17-A15PA-410 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors D-SUB RA318 470PF
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER, Packaging: Box, Features: Board Lock, Filter, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17A15PA410 FCE17A15PA410 Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) fce17xxxxaxx0x.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Packaging: Box
Features: Board Lock, Filter, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)