FCE17B25SM390
FCE17B25SM390 Amphenol ICC (Commercial Products)
fce17xxxxmxx0x.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP
Packaging: Box
Features: Filter
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 25
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B)
Part Status: Active
Primary Material: Metal
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 25POS SOLDER CUP, Packaging: Box, Features: Filter, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 25, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 3 (DB, B), Part Status: Active, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції FCE17B25SM390
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17-B25SM-390 FCE17-B25SM-390 Виробник : Amphenol Commercial Products FCE17XXXXCXXBX-41405.pdf D-Sub Standard Connectors DSUB 25S SOLDER CUP 4-40 5600 PF