FCE17-C37SA-410 Amphenol Commercial Products
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Filter, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FCE17C37SA410 | Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) |