FCE17C37SA440
FCE17C37SA440 Amphenol ICC (Commercial Products)
io-fce17-dsub-filter.pdf
Виробник: Amphenol ICC (Commercial Products)
Description: CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Filter
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 37
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - FCE17-C37SA-440 - D SUB CONN, RCPT, DC, 37POS, SOLDER, tariffCode: 85366930, rohsCompliant: Y-EX, Kontaktüberzug: Gold Plated Contacts, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kontaktmaterial: Phosphor Bronze, isCanonical: Y, Ausführung: Receptacle, Steckverbindermontage: Through Hole Mount Right Angle, usEccn: EAR99, D-Sub-Steckverbinder: Standard, Anzahl der Kontakte: 37Kontakt(e), euEccn: NLR, D-Sub-Gehäusegröße: DC, Produktpalette: FCE17 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kontaktanschluss: Solder, Steckverbindermaterial: Steel Body, directShipCharge: 25.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
FCE17-C37SA-440 FCE17-C37SA-440 Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS 2582272.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - FCE17-C37SA-440 - D SUB CONN, RCPT, DC, 37POS, SOLDER