FCE17-A15SM-210
FCE17-A15SM-210 Amphenol Commercial Products
Виробник: Amphenol Commercial Products
D-Sub Standard Connectors D-SUB S/CUP 470PF
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP, Packaging: Box, Features: Filter, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 15.0µin (0.38µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCE17A15SM210 FCE17A15SM210 Виробник : Amphenol ICC (Commercial Products) io-fce17-dsub-filter.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS SLDR CUP
Packaging: Box
Features: Filter
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A