FCI1005F-1R0M
FCI1005F-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: FIXED IND 1UH 15MA 900 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 9920 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 15MA 900 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції FCI1005F-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCI1005F-1R0M FCI1005F-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCI-SERIES.pdf Description: FIXED IND 1UH 15MA 900 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Q @ Freq: 20 @ 10MHz
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 15 mA