FCI1608F-1R0M
FCI1608F-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 1UH 0.6OHM 25MA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 70MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 25 mA
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 1UH 0.6OHM 25MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 70MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 25 mA.
Інші пропозиції FCI1608F-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCI1608F-1R0M FCI1608F-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCI-SERIES.pdf Description: IND 1UH 0.6OHM 25MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 30 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 25 mA