FCI2012F-100M
FCI2012F-100M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
FCI-SERIES.pdf
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 10UH 1.15OHM 15MA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max
Q @ Freq: 45 @ 2MHz
Frequency - Self Resonant: 24MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 15 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 10UH 1.15OHM 15MA, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.15Ohm Max, Q @ Freq: 45 @ 2MHz, Frequency - Self Resonant: 24MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 15 mA.
Інші пропозиції FCI2012F-100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCI2012F-100M FCI2012F-100M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. FCI-SERIES.pdf Description: IND 10UH 1.15OHM 15MA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 2MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 15 mA