FCI2012F-1R0M
FCI2012F-1R0M TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Виробник: TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Description: IND 1UH 0.4OHM 50MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 75MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 50 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IND 1UH 0.4OHM 50MA, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 45 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 75MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 50 mA.
Інші пропозиції FCI2012F-1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCI2012F-1R0M FCI2012F-1R0M Виробник : TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. Description: IND 1UH 0.4OHM 50MA
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 45 @ 10MHz
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 50 mA