Продукція > FUJI CRYSTAL > FCO6C03000050CFY00
FCO6C03000050CFY00 FUJI CRYSTAL
FCO-6C Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
XTAL OSC XO 2.0x1.6, 4-SMD, 30.000MHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 195
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 5V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Frequency: 30 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції FCO6C03000050CFY00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCO6C03000050CFY00 FCO6C03000050CFY00 Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCO-6C Series.pdf Description: XTAL OSC XO 30.000MHZ HCMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 5V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Frequency: 30 MHz