FCR2010J68R TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1879229&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: RES SMD 68 OHM 5% 1/2W 2010
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Thin Film Resistors - SMD 68 Ohms 5% 500ppm .50 Watt FCR.
Інші пропозиції FCR2010J68R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCR2010J68R Виробник : TE Connectivity / Holsworthy NG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807-1235295.pdf Thin Film Resistors - SMD 68 Ohms 5% 500ppm .50 Watt FCR