FCR24.0M6T
FCR24.0M6T TDK Corporation
FCR_Rev2011.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CERAMIC RES 24.0000MHZ T/H
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial - 2 Lead, 6.00mm Pitch
Size / Dimension: 0.236" L x 0.157" W (6.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.276" (7.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 431 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 24.0000MHZ T/H, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial - 2 Lead, 6.00mm Pitch, Size / Dimension: 0.236" L x 0.157" W (6.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.276" (7.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Інші пропозиції FCR24.0M6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCR24.0M6T FCR24.0M6T Виробник : TDK Corporation FCR_Rev2011.pdf Description: CERAMIC RES 24.0000MHZ T/H
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.276" (7.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 24 MHz