FCR33.86M6T
FCR33.86M6T TDK Corporation
FCR_Rev2011.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CERAMIC RES 33.8600MHZ T/H
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial - 2 Leads
Size / Dimension: 0.236" L x 0.157" W (6.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.276" (7.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 33.86 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 33.8600MHZ T/H, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial - 2 Leads, Size / Dimension: 0.236" L x 0.157" W (6.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.276" (7.00mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Part Status: Obsolete, Impedance: 40 Ohms, Frequency: 33.86 MHz.
Інші пропозиції FCR33.86M6T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCR33.86M6T FCR33.86M6T Виробник : TDK Corporation FCR_Rev2011.pdf Description: CERAMIC RES 33.8600MHZ T/H
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.276" (7.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Part Status: Obsolete
Impedance: 40 Ohms
Frequency: 33.86 MHz