FCR4.19M5T
FCR4.19M5T TDK Corporation
FCR_Rev2011.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CER RES 4.1900MHZ T/H
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Resonators 2Pin 4.19MHz 6mm Width T&R.
Інші пропозиції FCR4.19M5T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCR4.19M5T FCR4.19M5T Виробник : TDK tdk_tdkcs08906-1.pdf Resonators 2Pin 4.19MHz 6mm Width T&R