Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX1M04510012E3J
FCX1M04510012E3J FUJI CRYSTAL
FCX-1M%20Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 1.6x1.2, 4-SMD, 45.100MHz
на замовлення 21000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 402
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 45.100MHZ 12PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms, Frequency: 45.1 MHz.
Інші пропозиції FCX1M04510012E3J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX1M04510012E3J FCX1M04510012E3J Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-1M%20Series.pdf Description: CRYSTAL 45.100MHZ 12PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.014" (0.35mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 80 Ohms
Frequency: 45.1 MHz