Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX3M01200007I3L
FCX3M01200007I3L FUJI CRYSTAL
FCX-3M%20Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 3.2x2.5, 4-SMD, 12.000MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.000MHZ 7PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 7pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Інші пропозиції FCX3M01200007I3L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX3M01200007I3L FCX3M01200007I3L Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-3M%20Series.pdf Description: CRYSTAL 12.000MHZ 7PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 7pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 12 MHz