Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX3M01300020E3L
FCX3M01300020E3L FUJI CRYSTAL
FCX-3M Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 3.2x2.5, 4-SMD, 13.000MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 13.000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount.
Інші пропозиції FCX3M01300020E3L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX3M01300020E3L FCX3M01300020E3L Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-3M Series.pdf Description: CRYSTAL 13.000MHZ 20PF SMD