Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX5G01200032Y5J
FCX5G01200032Y5J FUJI CRYSTAL
FCX-5G Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 5.0x3.2, 2-SMD, Glass Sealed, 12.000MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 739
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.000MHZ 32PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 32pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±30ppm, Frequency Tolerance: ±30ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Інші пропозиції FCX5G01200032Y5J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX5G01200032Y5J FCX5G01200032Y5J Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-5G Series.pdf Description: CRYSTAL 12.000MHZ 32PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 32pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±30ppm
Frequency Tolerance: ±30ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 12 MHz