FCX5G01228820I3X Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
FCX-5G%20Series.pdf
Виробник: Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Description: CRYSTAL 12.288MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±80ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 12.288MHZ 20PF SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 20pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±20ppm, Frequency Tolerance: ±80ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.053" (1.35mm).
Інші пропозиції FCX5G01228820I3X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX5G01228820I3X Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-5G%20Series.pdf Description: CRYSTAL 12.288MHZ 20PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 20pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Frequency Tolerance: ±80ppm
Operating Mode: Fundamental