Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX5G01300020E5J
FCX5G01300020E5J FUJI CRYSTAL
FCX-5G Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 5.0x3.2, 2-SMD, Glass Sealed, 13.000MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 739
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 13.000MHZ 20PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount.
Інші пропозиції FCX5G01300020E5J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX5G01300020E5J FCX5G01300020E5J Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-5G Series.pdf Description: CRYSTAL 13.000MHZ 20PF SMD