Продукція > FUJI CRYSTAL > FCX5M02500010T1F
FCX5M02500010T1F FUJI CRYSTAL
FCX-5M Series.pdf
Виробник: FUJI CRYSTAL
Crystal 5.0x3.2, 4-SMD, 25.000MHz
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 523
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Інші пропозиції FCX5M02500010T1F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FCX5M02500010T1F FCX5M02500010T1F Виробник : Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited FCX-5M Series.pdf Description: CRYSTAL 25.000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 Ohms
Frequency: 25 MHz