FDA69N25
FDA69N25-D.PDF
Код товару: 175386
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDA69N25 FDA69N25 Виробник : onsemi FDA69N25-D.PDF MOSFETs 250V N-Channel MOSFET
на замовлення 1709 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FDA69N25 FDA69N25 Виробник : ON Semiconductor fda69n25-d.pdf Trans MOSFET N-CH 250V 69A 3-Pin(3+Tab) TO-3P Tube
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 30
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FDA69N25 FDA69N25 Виробник : ONSEMI FDA69N25-D.PDF Description: ONSEMI - FDA69N25 - Leistungs-MOSFET, n-Kanal, 250 V, 69 A, 0.041 ohm, TO-3PN, Durchsteckmontage
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Durchsteckmontage
Drain-Source-Spannung Vds: 250V
rohsCompliant: Y-EX
Dauer-Drainstrom Id: 69A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Gate-Source-Schwellenspannung, max.: 5V
euEccn: NLR
Verlustleistung: 480W
Bauform - Transistor: TO-3PN
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: UniFET
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kanaltyp: n-Kanal
Rds(on)-Prüfspannung: 10V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Drain-Source-Durchgangswiderstand: 0.041ohm
SVHC: Lead (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 4
FDA69N25 FDA69N25 Виробник : onsemi / Fairchild FDA69N25-D.PDF MOSFETs 250V N-Channel MOSFET
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 434 шт:
Мінімальне замовлення: 44
на замовлення 400 шт:
Мінімальне замовлення: 44
на замовлення 434 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FDA69N25 FDA69N25 Виробник : onsemi FDA69N25-D.PDF Description: MOSFET N-CH 250V 69A TO3PN
Packaging: Tube
Package / Case: TO-3P-3, SC-65-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 69A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 41mOhm @ 34.5A, 10V
Power Dissipation (Max): 480W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-3PN
Part Status: Active
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 250 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 100 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 4640 pF @ 25 V
на замовлення 626 шт:
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Поглинальна стрічка для очищення від припою 3,5м VVS3515
Виробник: Китай
Паяльне обладнання, витратні матеріали для пайки > Різне для пайки (платформи, тримачі та ін.)
Категорія: Поглинальна стрічка
Опис: Поглинальна стрічка для очищення від припою, мідна, ширина 3.5 мм, довжина 1.5 м. Магнітиться.
1,6 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-1R6-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 1,6 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 mm; Dвив. = 0,8 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності: 814 шт
616 шт - склад
35 шт - РАДІОМАГ-Львів
56 шт - РАДІОМАГ-Харків
107 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 6
KA3525A (SG3525)
KA3525A-87714.pdf
KA3525A (SG3525)
Виробник: Fairchild
Мікросхеми > Джерел живлення
Корпус: DIP-16
Призначення і характеристики: DC/DC Switching 2виходу
Напруга вхідна, V: 40 V
Iвых., A: 500 mA
Fosc, kHz: 430 kHz
Темп.діапазон: 0...+70°C