Продукція > CHINFA > FDD03-12S1U
FDD03-12S1U
FDD03-12S1U Chinfa
FDD03-05D5.pdf
Виробник: Chinfa
кількість в упаковці: 25 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 2.4W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 200mA; DIP24, Type of converter: DC/DC, Power: 2.4W, Input voltage: 9...18V DC, Output voltage: 12V DC, Output current: 0.2A, Case: DIP24, Manufacturer series: FDD03U, Body dimensions: 31.8x20.3x12.7mm, Efficiency: 67%, Operating temperature: -40...71°C, Protection: short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC, Converter features: remote ON/OFF control.
Інші пропозиції FDD03-12S1U
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDD03-12S1U Виробник : CHINFA ELECTRONICS FDD03U.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 2.4W; Uin: 9÷18VDC; Uout: 12VDC; Iout: 200mA; DIP24
Type of converter: DC/DC
Power: 2.4W
Input voltage: 9...18V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 0.2A
Case: DIP24
Manufacturer series: FDD03U
Body dimensions: 31.8x20.3x12.7mm
Efficiency: 67%
Operating temperature: -40...71°C
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC