FDD03-12S5
FDD03-12S5 Chinfa
fdd03-datasheety8o.pdf
Код товару: 35880
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Chinfa
Потужність, W: 3 W
Напр. вх., V: 18...72 V
Напр. вих.,VDC: 12 VDC
Макс. вих. струм: 250 mA
Температура, °C: -25...+70°C