FDD25-05S2
FDD25-05S2 CHINFA ELECTRONICS
FDD25.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 25W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 5A; FDD25
Type of converter: DC/DC
Power: 25W
Input voltage: 18...36V DC
Output voltage: 5V DC
Output current: 5A
Manufacturer series: FDD25
Body dimensions: 50.8x50.8x12mm
Efficiency: 85%
Operating temperature: -25...71°C
Protection: short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
на замовлення 32 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 25W; Uin: 18÷36VDC; Uout: 5VDC; Iout: 5A; FDD25, Type of converter: DC/DC, Power: 25W, Input voltage: 18...36V DC, Output voltage: 5V DC, Output current: 5A, Manufacturer series: FDD25, Body dimensions: 50.8x50.8x12mm, Efficiency: 85%, Operating temperature: -25...71°C, Protection: short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC.