Продукція > CHINFA > FDD25-12D3
FDD25-12D3
FDD25-12D3 Chinfa
fdd25.pdf
Виробник: Chinfa
кількість в упаковці: 25 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDD25-12D3 FDD25-12D3
Код товару: 35881
Додати до обраних Обраний товар
Виробник : Chinfa FDD25-12D3.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 30 W
Напр. вх., V: 36...72 V
Напр. вих.,VDC: 12 VDC
Макс. вих. струм: 1250 mA
Корпус, габарити, мм: 2x2 (50,8х50,8х11,94 mm)
Температура, °C: -25...+70°C