FDL-65-1550
FDL-65-1550 MEAN WELL USA Inc.
FDL-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.55A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 2.09" W x 1.24" H (127.0mm x 53.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 25.2 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CCC, CE
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.55A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.55A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 2.09" W x 1.24" H (127.0mm x 53.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 25.2 ~ 42V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CCC, CE, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.55A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції FDL-65-1550
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDL-65-1550 Виробник : MEAN WELL FDL_65_SPEC-1292065.pdf LED Power Supplies 65.1W 25.2-42V CC 1550mA LED Driver