FDL-65-1800
FDL-65-1800 MEAN WELL
FDL-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - FDL-65-1800 - LED-Treiber, LED-Beleuchtung, 64.8 W, 36 VDC, 1.8 A, Konstantstrom, 180 V
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 36VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 1.8A
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 295V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 180V
Produktpalette: FDL-65
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: LED-Beleuchtung
Ausgangsleistung, max.: 64.8W
SVHC: No SVHC (12-Jan-2017)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.8A, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.00" L x 2.09" W x 1.24" H (127.0mm x 53.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CCC, CE, Ratings: IP65, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.8A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDL-65-1800 FDL-65-1800 Виробник : MEAN WELL USA Inc. FDL-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 1.8A
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.00" L x 2.09" W x 1.24" H (127.0mm x 53.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CCC, CE
Ratings: IP65
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.8A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
FDL-65-1800 FDL-65-1800 Виробник : MEAN WELL FDL-65-spec.pdf LED Power Supplies 64.8W 21.6-36V CC 1800mA LED Driver