Продукція > FDV > FDV1040-1R5M=P3
FDV1040-1R5M=P3
Виробник:
на замовлення 26000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FDV1040-1R5M=P3
Fixed Inductors 1.5uH 4.4mOhms 15.7A +/-20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDV1040-1R5M=P3 FDV1040-1R5M=P3 Виробник : Murata Electronics fdv1040-606147.pdf Fixed Inductors 1.5uH 4.4mOhms 15.7A +/-20%