Продукція > MURATA ELECTRONICS > FDVE0640-H-2R2M=P3
FDVE0640-H-2R2M=P3 Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 16.3mOhms 7.6A +/-20%.
Інші пропозиції FDVE0640-H-2R2M=P3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FDVE0640-H-2R2M=P3 FDVE0640-H-2R2M=P3 Виробник : Murata Electronics fdve0640-606149.pdf Fixed Inductors 2.2uH 16.3mOhms 7.6A +/-20%