FE12-240B
FE12-240B Omega
FE_HEATER.pdf
Виробник: Omega
Description: HEATING CABLE, MEDIUM TEMPERATUR
Packaging: Bulk
Color: White
Voltage: 240V
Type: Cartridge Heater
Attachment Method: No Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Approval Agency: CE
Watt Density @ 12V: 12 W/in²
Temperature Rating: 450°F (232°C)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис FE12-240B Omega
Description: HEATING CABLE, MEDIUM TEMPERATUR, Packaging: Bulk, Color: White, Voltage: 240V, Type: Cartridge Heater, Attachment Method: No Pressure Sensitive Adhesive (PSA), Approval Agency: CE, Watt Density @ 12V: 12 W/in², Temperature Rating: 450°F (232°C).