FERD20M60SR
FERD20M60SR
en.DM00148451.pdf
Код товару: 115054
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
товару немає в наявності
Ціна
FERD20M60SR FERD20M60SR Виробник : STMICROELECTRONICS SGST-S-A0001146429-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: STMICROELECTRONICS - FERD20M60SR - Diode mit Standard-Erholzeit, 60 V, 20 A, Einfach, 560 mV, 275 A
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-262
Durchlassstoßstrom: 275A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
Durchlassspannung, max.: 560mV
Sperrverzögerungszeit: -
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 20A
euEccn: NLR
Wiederkehrende Spitzensperrspannung: 60V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: FERD2
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C
SVHC: No SVHC
на замовлення 1031 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
FERD20M60SR FERD20M60SR Виробник : STMicroelectronics ferd20m60-1849159.pdf Rectifiers 60 V, 20 A Field Effect Rectifier Diode (FERD)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FERD20M60SR FERD20M60SR Виробник : STMicroelectronics en.DM00148451.pdf Description: DIODE FERD 60V 20A I2PAK
Packaging: Tube
Package / Case: TO-262-3 Full Pack, I2PAK
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: I2PAK
Operating Temperature - Junction: 175°C (Max)
Part Status: Last Time Buy
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 560 mV @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 230 µA @ 60 V