FERD30L60CG-TR
FERD30L60CG-TR STMicroelectronics
dm00430.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Diode Si 60V 30A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
на замовлення 448 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 393
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ARRAY FERD 60V 15A D2PAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB, Mounting Type: Surface Mount, Speed: No Recovery Time > 500mA (Io), Technology: FERD (Field Effect Rectifier Diode), Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A, Supplier Device Package: D2PAK, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Part Status: Active, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 545 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 820 µA @ 60 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FERD30L60CG-TR FERD30L60CG-TR Виробник : STMicroelectronics en.DM00430067.pdf Description: DIODE ARRAY FERD 60V 15A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Speed: No Recovery Time > 500mA (Io)
Technology: FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: D2PAK
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 545 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 820 µA @ 60 V
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 6
FERD30L60CG-TR FERD30L60CG-TR Виробник : STMicroelectronics dm00430.pdf Diode Si 60V 30A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
на замовлення 448 шт:
Мінімальне замовлення: 14
FERD30L60CG-TR FERD30L60CG-TR Виробник : STMicroelectronics en.DM00430067.pdf Rectifiers 60 V, 30 A dual Low Vf Field-Effect Rectifier Diode (FERD)
на замовлення 806 шт:
Мінімальне замовлення: 7
Мінімальне замовлення: 370