FF3025-AO076-030
FF3025-AO076-030 Amphenol ICC (FCI)
0_50mm_pitch_flex_FF3025_series.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 2.99"
Packaging: Bag
Length: 2.992" (76.00mm)
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Termination Style: Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Number of Conductors: 30
на замовлення 1878 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 2.99", Packaging: Bag, Length: 2.992" (76.00mm), Pitch: 0.020" (0.50mm), Termination Style: Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Part Status: Active, Number of Conductors: 30.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FF3025-AO076-030 FF3025-AO076-030 Виробник : Amphenol Aorora 0_50mm_pitch_flex_FF3025_series.pdf FFC / FPC Jumper Cables 0.50mm FFC OPP Side Contacts 76mm 30 Cir