Продукція > AMPHENOL AORORA > FF5026-AO203-030
FF5026-AO203-030
FF5026-AO203-030 Amphenol Aorora
ff5026-a.pdf
Виробник: Amphenol Aorora
FFC / FPC Jumper Cables 1.0mm FFC OPP Side Contacts 203mm 30 Cir
на замовлення 1991 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 1.0MM PITCH FFC JUMPER, OPPOSITE, Packaging: Bag, Length: 7.992" (203.00mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Part Status: Active, Number of Conductors: 30.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FF5026-AO203-030 FF5026-AO203-030 Виробник : Amphenol ICC (FCI) ff5026-a.pdf Description: 1.0MM PITCH FFC JUMPER, OPPOSITE
Packaging: Bag
Length: 7.992" (203.00mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)