FF5026-AO305-024
FF5026-AO305-024 Amphenol ICC (FCI)
1_00mm_pitch_flex_FF5026_series.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
Packaging: Bag
Length: 12.0" (304.8mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination Style: Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Cable Type: FFC, FPC
Part Status: Active
Number of Conductors: 24
на замовлення 1943 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12", Packaging: Bag, Length: 12.0" (304.8mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Part Status: Active, Number of Conductors: 24.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FF5026-AO305-024 FF5026-AO305-024 Виробник : Amphenol Aorora 1_00mm_pitch_flex_FF5026_series.pdf FFC / FPC Jumper Cables 1.0mm FFC OPP Side Contacts 305mm 24 Cir