Продукція > AMPHENOL AORORA > FF5026-AS203-030
FF5026-AS203-030
FF5026-AS203-030 Amphenol Aorora
1_00mm_pitch_flex_FF5026_series.pdf
Виробник: Amphenol Aorora
FFC / FPC Jumper Cables 1.0mm FFC Same Side Contacts 203mm 30Cir
на замовлення 1960 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 7.99", Packaging: Bag, Length: 7.992" (203.00mm), Pitch: 0.039" (1.00mm), Termination Style: Top on Both Sides, Backers on Both Sides, Cable Type: FFC, FPC, Part Status: Active, Number of Conductors: 30.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FF5026-AS203-030 FF5026-AS203-030 Виробник : Amphenol ICC (FCI) 1_00mm_pitch_flex_FF5026_series.pdf Description: CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 7.99"
Packaging: Bag
Length: 7.992" (203.00mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)