FF5026-AS305-024
FF5026-AS305-024 Amphenol ICC (FCI)
1_00mm_pitch_flex_FF5026_series.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CABLE FFC/FPC 24POS 1MM 12"
Packaging: Bag
Length: 12.0" (304.8mm)
Pitch: 0.039" (1.00mm)