Продукція > AVX > FFLI6L0237K--
FFLI6L0237K--
FFLI6L0237K-- AVX
ffli-776583.pdf
Виробник: AVX
Film Capacitors 1000volts 230uF 10%
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 230UF 10% 1KVDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm), Capacitance: 230 µF, Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm).
Інші пропозиції FFLI6L0237K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6L0237K-- FFLI6L0237K-- Виробник : KYOCERA AVX ffli.pdf Description: CAP FILM 230UF 10% 1KVDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 3.898" (99.00mm)
Capacitance: 230 µF
Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm)