FFLI6L0267K--
FFLI6L0267K-- KYOCERA AVX
ffli.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 260UF 10% 1KVDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.260" (32.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 260 µF
Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 260UF 10% 1KVDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.260" (32.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Height - Seated (Max): 4.213" (107.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 260 µF, Size / Dimension: 3.346" Dia (85.00mm).
Інші пропозиції FFLI6L0267K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6L0267K-- FFLI6L0267K-- Виробник : AVX ffli-776583.pdf Film Capacitors 1000v 260uF Male Threaded