FFLI6U0277K--
FFLI6U0277K-- KYOCERA AVX
ffli.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 270UF 10% 1.2KVDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.772" (45.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm)
Capacitance: 270 µF
Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 270UF 10% 1.2KVDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.772" (45.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 5.787" (147.00mm), Capacitance: 270 µF, Size / Dimension: 3.622" Dia (92.00mm).
Інші пропозиції FFLI6U0277K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLI6U0277K-- FFLI6U0277K-- Виробник : AVX ffli-776583.pdf Film Capacitors 1150volts 270uF 10%