FFLR6Z1656KJE
FFLR6Z1656KJE KYOCERA AVX
FFLR_Series_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 165UF, 3800VDC
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 95°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.969" (50.00mm)
Termination: Threaded, Male
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 3800V (3.8kV)
Height - Seated (Max): 13.465" (342.00mm)
Capacitance: 165 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 mOhms
Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm)
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 165UF, 3800VDC, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 95°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.969" (50.00mm), Termination: Threaded, Male, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 3800V (3.8kV), Height - Seated (Max): 13.465" (342.00mm), Capacitance: 165 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.6 mOhms, Size / Dimension: 4.567" Dia (116.00mm).
Інші пропозиції FFLR6Z1656KJE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FFLR6Z1656KJE FFLR6Z1656KJE Виробник : Kyocera AVX AVX_FFLR-3162615.pdf Film Capacitors 3800V 165uF 1.6mOhm Female Thred +/-10%